Propunere

ești liber să propui și altceva
Darkness
Admin server

Re: Propunere

Mesaj de Darkness » Vin Apr 01, 2016 8:29 pm

Eu zic ca e ok cu minim 3 caractere. Sa nu ne complicam atat de mult.

canceru
Administrator

Mesaj de canceru » Mie Apr 20, 2016 3:23 pm

macar sar scoate la cei cu nick lung

alex_kR
Administrator

Mesaj de alex_kR » Joi Apr 21, 2016 10:25 am

Situatia e asa:
Jucatorii acum nu mai primesc kick decat daca:
au fost gasiti cu ping mai mare de 120 mai mult de 3 ori intr-un minut (o data la fiecare 20 de secunde; contorizarea incepe dupa primele 15 secunde, deci din secunda 35 in care a intrat)
au numele mai scurt de 3 caractere; asta ne ajuta sa putem executa comenzile mai usor pe jucatori, intrucat acele 2 caractere le putem gasi cu usurinta pe alti jucatori.
au numele mai lung de 29 de caractere; dupa cum stiti sunt multi buti fake care raman spectator, ori intra intr-o echipa dar nu joaca si de regula nu pot primi kick de la admini(nu stiu motivul); pe langa asta ori au ping peste 1000 ori nu afiseaza deloc pingul(probabil fiind prea mare, de ordinul miilor).
sunt afk la spectator (prioritar) si intr-o echipa(secundar) si serverul are 30 de jucatori conectati; serverul da afara intai pe cei care au stat cel mai mult afk facand loc altor jucatori sa intre. (adminii si sloturile au imunitate in a primi kick, dar nu au imunitate la PTB decat de la Warlod in sus)

canceru
Administrator

Mesaj de canceru » Mie Mai 25, 2016 5:44 pm

trebuie scoase cele care da kick la nume ca e prea lung/scurt,etc

Înapoi la “Alte propuneri”