Admini Non-Steam pe ore + vot din partea adminilor!

ești liber să propui și altceva
aqua
Admin server

Re: Admini Non-Steam pe ore + vot din partea adminilor!

Mesaj de aqua » Dum Apr 24, 2016 2:51 pm

Bun,fie si fara steam ,ce vad eu acum la jocu asta "hakuit"nu cred ca are importanta daca il are pe steam sau non-steam=0...Viitori admini care incalca regulile chiar si noi insine vom suporta consecintele ,asa ca de ce sa nu dam o sansa si celor fara steam ,macar sa fie cat mai multi si sa ne distram impreuna . Orele nu vad sa fie cu zecile ,un minim 20 de ore a-r fi ok ,atrage si mai mult ! Nu trebuie sa ne facem griji in privinta celor care nu-si dau interesul sau mai rau ,incalcand regulamentul,aceia vor primii cat mai repede remuve si dupa caz , ban!

canceru
Administrator

Mesaj de canceru » Lun Apr 25, 2016 3:20 pm

Bogdanel47 scrie:Cancere treaba cu Steam-ul stiu ca-i de rahat scuzati-mi expresia dar totusi,in 2016 sa te joci 1.6 si sa nu fii in stare sa-ti iei o amarata de licenta pentru Steam,totusi :)) . Revenind la subiect,eu nu prea sunt de acord neaparat cu initiativa asta,i-am zis lui Kr anterior,dar din moment ce voi toti sunteti de acord voi fi si eu in cele din urma; din punctul meu de vedere cred ca ar trebuii un minim de 50 de ore ca sa nu vina orice copil terminat sa faca repede orele si sa faca cerere de admin, nu zic ca va fii neaparat acceptat dar vor face multi cereri(cel mai probabil multe aiurea) si ne irosim timpul degeaba cu ei, un barem de ore crescut si eventual o intrebare legata de o anumita situatie ca si admin cred ca ar ajuta.

Multumesc!

de acor sas punem si anii adica macar 16-17 ani si cei 7 ani de acasa

Goo.
Admin server

Mesaj de Goo. » Lun Apr 25, 2016 6:40 pm

parea mea e: minim 16 ani+ cont GT cu minim 20 de ore pe sv jucate, nu sunt grele cerintele.. si la orice abatere gen abuz sau ceva de genu, un avertisment iar la urmatoare gresala remove. pt ca vor fi multe cereri.. ce ziceti?

bibu20
Membru

Mesaj de bibu20 » Mar Apr 26, 2016 7:16 am

Acum câțiva ani când am primit eu admin pe un server, la cerere trebuia completat cu primele 7 cifre din CNP gen sa se verifice vârsta.
Poate fi adăugată și treaba asta în modelul de cerere.

BOGDANEL1!
Administrator
Nick server: "BOGDANEL '47 POWER!"

Mesaj de BOGDANEL1! » Mar Apr 26, 2016 3:17 pm

bibu20 scrie:Acum câțiva ani când am primit eu admin pe un server, la cerere trebuia completat cu primele 7 cifre din CNP gen sa se verifice vârsta.
Da,dar totusi nu cred ca le este greu sa treaca un CNP gresit sau oricum,nu cel personal. :))

tomcat_adi
Membru

Mesaj de tomcat_adi » Mar Apr 26, 2016 4:18 pm

Bogdanel47 scrie:
bibu20 scrie:Acum câțiva ani când am primit eu admin pe un server, la cerere trebuia completat cu primele 7 cifre din CNP gen sa se verifice vârsta.
Da,dar totusi nu cred ca le este greu sa treaca un CNP gresit sau oricum,nu cel personal. :))
Da dar asa vezi daca omul este apt macar sa faca treaba asta ! ( La fel si varsta poate sa o zica eronat , sa aibe 9 ani si in post sa spuna 17 ). Spun asta pentru ca si eu am fost admin o perioada unde era si Bibu si multi care au facut cererea la misto cu CNP fals au scris gresit motiv pentru care au demonstrat ce fel de persoane erau.

Darkness
Admin server

Mesaj de Darkness » Mar Apr 26, 2016 10:26 pm

Problema cu jucatorii non-steam e ca majoritatea sunt neseriosi,kr.. zic sa ramana la fel ca pana acum,doar cei cu steam on sa aiba posibilitatea sa faca cerere.. parerea mea.. cred ca inspira mai multa incredere decat cei care joaca fara steam.

canceru
Administrator

Mesaj de canceru » Mie Apr 27, 2016 12:41 pm

Darkness scrie:Problema cu jucatorii non-steam e ca majoritatea sunt neseriosi,kr.. zic sa ramana la fel ca pana acum,doar cei cu steam on sa aiba posibilitatea sa faca cerere.. parerea mea.. cred ca inspira mai multa incredere decat cei care joaca fara steam.
9 din 10 banuri date de mine au fost pe steam........

DemoN
Membru

Mesaj de DemoN » Joi Mai 05, 2016 11:48 pm

30 ore e ok.

Goo.
Admin server

Mesaj de Goo. » Vin Mai 06, 2016 11:17 am

si ce se va intampla cu continutul topicului? le dam admin sau nu la cei fara steamon? ca e de mult topicul si eu cred ca fiecare si-a dat cu parerea..

Înapoi la “Alte propuneri”