Anunt! Sa jucam alte harti

alex_kR
Administrator

Mesaj de alex_kR » Lun Ian 30, 2017 5:53 pm

Intrucat am observat ca se insista pe d2 si awp_garden, le-am suspendat temporar. Va descurcati cu restul.
Multumesc!

aqua
Admin server

Mesaj de aqua » Lun Ian 30, 2017 6:33 pm

Pt noi nu este problema ,dar sa si ramana playeri pe altele .Poate mai vine cineva cu propuneri harti , sincer vreau sa joc si altceva mai nou.Pe d2 cred ca fac frag si cu ochii inchisi...Mie nu-mi plac hartile de genul :intr-o casa ,bloc sau cladiri unde nu poti sa joci la suntet si mai mult ametesti :lol:

HazZaRD
Membru
Nick server: HazZaRD

Mesaj de HazZaRD » Lun Ian 30, 2017 7:39 pm

Este bine sa mai si diversificam. Nu are rost sa jucam numai d2 si awp

Pt-K
Admin server

Mesaj de Pt-K » Mie Feb 01, 2017 8:31 am

Ne descurcam normal.

Ai scos Garden-ul meu :( :lol:

BOGDANEL1!
Administrator
Nick server: "BOGDANEL '47 POWER!"

Mesaj de BOGDANEL1! » Mie Feb 01, 2017 12:01 pm

In mare parte sunt de acord cu suspendarea dust2-ului, legat de awp_garden cred ca puteai sa il lasi, dar totusi avem multe alte harti de awp destul de reusite, asa ca nu vom avea vreo problema. :)

canceru
Administrator

Mesaj de canceru » Mie Feb 01, 2017 1:45 pm

nu stiu daca e bn,de exemplu azi era lume pe d2x2 cand m schimbat harta si nu era clasica sa golit,a trebuit sa pun inapoi d2x2

Sofia Maria
Admin server
Nick server: Sofia Maria

Mesaj de Sofia Maria » Lun Feb 06, 2017 10:59 am

Asa poti sa scoti si inferno :). Eu zic sa lasati hartile clasice ca au rostul lor. Daca s-a insistat pe d2 si garden este pt. ca altceva nu jucau respectivii jucatori(parere personala). Sunt 1 milion de harti care nu se joaca si sunt puse "degeaba" in ftp. Cred ca trebuie sa ne axam in continuare pe clasice. Se cauta calitate nu cantitate, corect? Nu iti creste niciodata skill-ul pe trompete de harti. Jocul adevarat se invata pe alea 8,10 clasice. Wallbanguri, sunet, etc. Este primul server care il vad decand ma joc cs ( de la 1.1 in sus) care nu are d2. E penal:)

alex_kR
Administrator

Mesaj de alex_kR » Lun Feb 06, 2017 1:50 pm

Sincer, pe d2x2 se umple mai repede deca pe d2. Pe inferno la fel, sunt momente cand se umple imediat, alte dati in 30 min tot 8 raman. Nu prea afecteaza hartile. Hartile, altele decat cele clasice, afecteaza uneori pentru ca au diverse resurse ce nu se bat cu cs-urile jucatorilor si nu pot intra pe server. Am incercat sa elimin aceste harti pe cat posibil, chiar am o lista ca nu cumva sa fie readaugate. Era si harta de_xtremexpc, multora nu le mergeau din cauza asta. Desi serverul chiar si asa se umplea maxim, am decis sa o sterg pentru ca primeam mesaje de la oameni cu steam si valve cum ca au conflicte la resurse. Mie personal mi-au mers toate pana acum.

Înapoi la “Informații”