Reclamatie Admin VERDE

alexdmg1
Membru
Nick server: oAllex

Reclamatie Admin VERDE

Mesaj de alexdmg1 » Vin Iul 14, 2017 9:39 pm

Nume jucător : oAllex
Nume admin : Verde
Motivul reclamației : mi a dat ban fara motiv , nu am hack , nu am monitor , era pe o mapa de aim ... toti am zis sa nu o schimbe si el a schimbato, si mie mi a dat ban
Dovada (screenshot sau demo) : https://www.mediafire.com/?005n6z794cbs6cj

Sofia Maria
Admin server
Nick server: Sofia Maria

Reclamatie Admin VERDE

Mesaj de Sofia Maria » Vin Iul 14, 2017 9:52 pm

*DEAD* VERDE : /harti
Hartile jucate anterior: fy_snow, de_inferno_2x2, fy_snow_orange, de_dust2x2, fy_buzzkill, fy_cluj, cs_assault.
ADMIN: preferinte ?
*DEAD* VERDE : daca nu aveti preferinte inteleg.
Teddy :3 : ne place mapa asta
CHAT# VERDE: preferinte ?
am dat amx_votemap aim_glock,awp_india si mini_dust2 ( vot in conformitate cu pluginul /harti ) a iesit la vot aim_glock ( 9 persoane )

dupa :

oAllex : e verde..
Teddy :3 : pune si tu cs deagle
verde : ce ma ?
[G]*DEAD*oAllex : de ce ia pus mapa
oAllex : sau macar inferno sau nume
oAllex : nu tu ai pus tocmai in 5 playeri aim map
] amx_banip all 10 "invata sa nu mai comentezi si sa spui preferinte cand esti intrebat
Ban Information
Name: oAllex
IP: 82.77.164.162
Reason: invata sa nu mai comentezi si sa spui preferinte cand esti intrebat
Ban Length: 10 minutes
Unban Time: 1:06:58 7/15/2017
[G]*DEAD*Teddy :3 : cam cat lasi mapa asta de cacat ?

Data viitoare cand veti fi intrebati preferinte ( cred ca sunt printre singurii care intreaba asta ) ori spuneti preferintele in conformitate cu pluginul /harti ori scrieti quit in consola. Nu te iei gura`n pix cu adminul.
Sa zici mersi ca am fost indulgent cu 10 minute ban. Oricum nu te suport esti un copil mucos care injura mereu. Te-a mai scapat Bogdanel de 1 ban ieri .

alexdmg1
Membru
Nick server: oAllex

Reclamatie Admin VERDE

Mesaj de alexdmg1 » Vin Iul 14, 2017 10:18 pm

Copil mucos care injura? Sofia nu ai fost cam niciodata online sa ma vezi , nu eu injur fata mea , intreaba tot srv ,daca injuram pana acum aveam mute, dar de cand joc pe xtreme , am avut 2 mute , unu de la tech ca ma enervasem 1 de la vizi
Deci nu mai zi daca nu sti adevarul , si nu ma luasem in gura , ii zisesem asta ... ca jucam cu numele PikaPy , dar asta nu a aratat , si da ma scapat bogan pt ban pe motiv ca aveam wall , dar asa jucam eu ,daca tu nu ma suporti nu inseamna ca tot serverul nu ma suporta .

BOGDANEL1!
Administrator
Nick server: "BOGDANEL '47 POWER!"

Reclamatie Admin VERDE

Mesaj de BOGDANEL1! » Sâm Iul 15, 2017 12:17 am

Alex îmi pare rău să te dezamăgesc dar îi voi da dreptate lui VERDE şi nu că este el admin că mă luam şi de el doar că te-am mai văzut înjurînd. Ca să nu mai zic că ți-a dat ban 10 minute. TOPIC CLOSED! Dacă un alt administrator are ceva de adăugat l-aş ruga să o facă. Mulțumesc!

alex_kR
Administrator

Reclamatie Admin VERDE

Mesaj de alex_kR » Sâm Iul 15, 2017 5:41 am

Te-am văzut eu injurand si jignind, stai linistit. Avem si logs, putem verifica in orice moment orice discutie. Oricum trebuia sa fii cu ban din cate imi amintesc, pt monitor
Reclamatia e considerata nula. Se va închide in 48 ore

Înapoi la “Reclamații Admini”