Propunere

canceru
Administrator

Propunere

Mesaj de canceru » Vin Iun 09, 2017 11:59 am

propun un plugin care sa listese adminii gen /who care sa arete lista de admini dar sa nu fie niciunul sa arate doar rankurile,mau disperat astia pe server

dune
Administrator
Nick server: dune

Propunere

Mesaj de dune » Vin Iun 09, 2017 9:41 pm

Salut,am fost de acord sa scoatem aceasta facilitate de la jucatori tocmai pentru a masca faptul cand un admin este pe server sau nu (viewtopic.php?f=118&t=2484&p=9634&hilit=%2Fwho#p9634).
Daca o activam, imediat ce se vede ca nu este admin pe server, baga "codul" (de multe ori am scos jucatori care jucau x runde, dadeau /who si apoi activau cod).

Eu sunt Contra.

canceru
Administrator

Propunere

Mesaj de canceru » Sâm Iun 10, 2017 6:59 am

Mai inteles gresit ma rever ca playeri sa vada ca nu e admin on adica sa se mai bage inca o lista falsa de adini (sa apara doar rankurile) cand un player incearca sa. Vada daca e admin on,nu sa scoatem adminul ascuns

dune
Administrator
Nick server: dune

Propunere

Mesaj de dune » Sâm Iun 10, 2017 11:25 am

canceru scrie:
Sâm Iun 10, 2017 6:59 am
Mai inteles gresit ma rever ca playeri sa vada ca nu e admin on adica sa se mai bage inca o lista falsa de adini (sa apara doar rankurile) cand un player incearca sa. Vada daca e admin on,nu sa scoatem adminul ascuns
Sry. My bad.

alex_kR
Administrator

Propunere

Mesaj de alex_kR » Sâm Iun 10, 2017 11:31 am

Am inteles canceru. Pentru asta este nevoie de hud si noi evitam mesajele hud pt indepartarea ingreunarii serverului sau este nevoie de mesaje in consola, varianta mai potrivita. Voi vedea cand ca nu prea am timp. Rog sa nu inchideti topicul

Înapoi la “Pluginuri”