Prezentare (c) xLd^

Salutare, ești nou ? Vrei să ne cunoaștem ? Prezintă-te în câteva cuvinte și hai să facem cunoștință!
(c) xLd^
Membru

Prezentare (c) xLd^

Mesaj de (c) xLd^ » Sâm Sep 24, 2016 6:56 pm

Salutări tuturor, nu-mi place sa mă introduc într-un mod virtual , dar pentru că-mi sunteţi dragi, am zis să vă zic câte ceva despre mine.
Am 19 ani. Numele meu este Andrei , dar prefer să mi se zică Andei sau Andu , cea dea doua fiind porecla mea. Provine de la unele persoane care mi-au fost, şi îmi sunt şi îmi vor rămâne foarte dragi. Dacă nu v-aţi dat seama , sunt băiat :)). Şi da , îmi plac fetele. Cât despre mine.. Îmi place la nebunie să ies cu tovarăşii la grătare şi la petreceri. Sunt o persoană care iubeşte munca , fotbalul , şi tot ce face să-mi simt viaţa altfel.
Urăsc minciuna,trufia,oamenii falşi şi orice alt domeniu prin care o persoană se dă drept ceea ce nu poate fii. Sunt o persoană care nu pune la suflet orice lucru banal. Nu mă interesează dacă cineva spune un lucru urât despre mine. Sunt o persoană unică , cu anumite principii la care nu voi renunţa "Never". Nu-mi place să renunţ la cineva care chiar merita. Nu-mi place sa mă dau batut indiferent de situaţie . Sunt o personă care ţine la glume şi ştie să glumească în limita bunului simţ.
Deşii am o vârstă , îmi plac anime-urile , filmele de groază , comedie şi actiune.
Spor la treabă şi numai bine.

DarkArms
Membru
Nick server: cleks

Prezentare (c) xLd^

Mesaj de DarkArms » Sâm Sep 24, 2016 7:06 pm

Fan Anime me
Si salut :D

Duracel
Membru

Prezentare (c) xLd^

Mesaj de Duracel » Sâm Sep 24, 2016 8:32 pm